Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránky nebo eShop
Novinky

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: 21.listopadu je sraz v 13:30 a 22.listopadu 2009 v 8:15 u kapličky.

→ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: soupeř: OP Prostějov; čas: 10:00; datum: 22.listopadu 2009; kde: venku -- PROHRA..

→ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: soupeř: Lipník nad Bečvou; čas: 16:00; datum: 21.listopadu 2009; kde: venku -- PROHRA..

→ STARŠÍ ŽÁKYNĚ: soupeř: Basket Slovanka; čas: 12:15; datum: 17.listopadu 2009; kde: venku -- PROHRA..

Tréninky ročník 95: Dneska (16.listopadu 2009) je trénink v 15:00 na Rosni.

→ STARŠÍ MINI: soupeř: Jiskra Kyjov; čas: 14:00; datum: 15.listopadu 2009; kde: venku -- VÝÝHRA!

→ STARŠÍ MINI: soupeř: Jiskra Kyjov; čas: 12:00; datum: 15.listopadu 2009; kde: venku -- VÝÝHRA!

→ STARŠÍ ŽÁKYNĚ: soupeř: OSK Olomouc SpS; čas: 8:30; datum: 15.listopadu 2009; kde: doma → hala Rosnička -- VÝÝHRA!

→ STARŠÍ ŽÁKYNĚ: soupeř: SBŠ Ostrava; čas: 16:15; datum: 14.listopadu 2009; kde: doma → hala Rosnička -- VÝÝHRA!

→ STARŠÍ MINI: soupeř: Valosun Brno B; čas: 9:45; datum: 14.listopadu 2009; kde: venku -- VÝÝHRA!

→ STARŠÍ MINI: soupeř: Valosun Brno B; čas: 8:00; datum: 14.listopadu 2009; kde: venku -- VÝÝHRA!

→ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: soupeř: SBŠ Ostrava; čas: 9:00; datum: 8.listopadu 2009; kde: venku -- PROHRA..

→ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: soupeř: BK Příbor; čas: 15:00; datum: 7.listopadu 2009; kde: venku -- VÝÝHRA!

→ ŽÁKYNĚ: soupeř: BK Jihlava; čas: 14:00; datum: 7.listopadu 2009; kde: doma → hala Rosnička -- VÝÝHRA!

 → ŽÁKYNĚ: soupeř: BK Jihlava; čas: 12:00, datum: 7.listopadu 2009; kde: doma → hala Rosnička -- VÝÝHRA!

→ STARŠÍ ŽÁKYNĚ: soupeř: Nobiles Nusle; čas: 12:30; datum: 1.listopadu 2009; kde: venku -- VÝÝHRA!

→ STARŠÍ ŽÁKYNĚ: soupeř: Aritma Praha; čas: 16:00; datum: 31.října 2009; kde: venku -- VÝÝHRA!  100. bod dala Cula

→ ŽÁKYNĚ: soupeř: TJ Žďár nad Sázavou; čas: 14:30; datum: 25.října 2009; kde: venku -- PROHRA..

→ ŽÁKYNĚ: soupeř: TJ Žďár nad Sázavou; čas: 12:45; datum: 25.října 2009; kde: venku -- PROHRA..

→ ŽÁKYNĚ: soupeř: BK Velké Meziříčí; čas: 11:00; datum: 24.října 2009; kde: venku -- VÝÝHRA!

→ ŽÁKYNĚ: soupeř: BK Velké Meziříčí; čas: 9:00; datum: 24.října 2009; kde: venku -- VÝÝHRA!

→ STARŠÍ MINI: soupeř: Slavia Kroměříž; čas: 11:00; datum: 17.října 2009; kde: doma → hala Rosnička -- VÝÝHRA!

→ STARŠÍ MINI: soupeř: Slavia Kroměříž; čas: 9:00; datum: 17.října 2009; kde: doma → hala Rosnička -- PROHRA..

→ ŽÁKYNĚ: soupeř: TJ Žďár nad Sázavou; čas: 11:30; datum: 11.října 2009; kde: doma → hala Rosnička -- VÝÝHRA!

→ ŽÁKYNĚ: soupeř: TJ Žďár nad Sázavou; čas: 9:30, datum: 11.října 2009; kde: doma → hala Rosnička -- VÝÝHRA!

→ STARŠÍ MINI: soupeř: Valosun Brno B; čas: 11:00; datum: 3.října 2009; kde: doma → hala Rosnička -- VÝÝHRA!

→ STARŠÍ MINI: soupeř: Valosun Brno B; čas: 9:00; datum: 3.října 2009; kde: doma → hala Rosnička -- VÝÝHRA!

→ STARŠÍ ŽÁKYNĚ: soupeř: Panter Javorník; čas: 14:30; datum: 19.září 2009; kde: doma → hala Rosnička -- VÝÝHRA!  100. bod dala Kamča

→ STARŠÍ ŽÁKYNĚ: soupeř: Jiskra Kyjov; čas: 9:30; datum: 19.září 2009; kde: doma → hala Rosnička -- VÝÝHRA!  100. bod dala Kačka Š.

Tréninky ročník 95: V pondělí (14.září 09) je trenál v hale na Rosni v 15:30h.

Tréninky: 7. - 11.září 09: Pondělí - není
Úterý - ročník 98 a mladší - 15:00 - 16:00
Středa - ročník 97 a starší - 15:00 - 16:00
Čtvrtek - ročník 98 a mladší - 15:00 - 16:00
Pátek - ročník 97 a starší - 15:00 - 16:00

Tréninky ročník 95: 7. - 11.září 09: Pondělí - zápas s BŠM (kluci), sraz 16:00 na Rosni
Úterý - není trenál
Středa - zápas s JBC (kluci) , sraz 15:00 na Morendě
Čtvrtek - 16:00 venku
Pátek - 16:00 na Rosni

Tréninky na Plovdivské začínají až 15.září 2009.

Valosun Cup: Starší žákyně - 8.místo
Mladší dorky - 4.místo

Starší žákyně: Od 4. do 6.9.09 je turnaj: Valosun Cup. Sraz v 13:00 na Purkyňkách.

by Osmnácťáček → #18 -- Marťa

TOPlist
Návštěvnost:   |  Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek